As Kredyt specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty. W ramach oferty firmy mamy możliwość uzyskania od 800 do 15000 zł. Co więcej termin spłaty naszej pożyczki zamyka się w przedziale od 3 do 36 miesięcy.

Jak wziąć pożyczkę w Askredyt krok po kroku:

 1.     Wybierz kwotę pożyczki i okres jej spłaty
 2.     Uzupełnij formularz aplikacyjny
 3.     Podpisz umowę dostarczoną przez kuriera
 4.     Czekaj na pieniądze, które wpłyną na konto
Jeśli chcemy  wziąć pożyczkę przez internet w askredyt, możemy zrobić to w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. Do wypełnienia formularzu w zupełności wystarczą nam dane z dowodu tożsamości, w tym nr PESEL. To bardzo ułatwia aplikowanie.  Jeśli pojawi się potrzeba udostępnienia innych dokumentów, zostaniemy o tym poinformowani telefonicznie. Ponadto, powinniśmy mieć przy sobie telefon komórkowy i zadbać o dostęp do internetu.
Możemy wnioskować o kwotę w zakresie od 800 do 15000 zł na okres 36 miesięcy.  Interesującą nas sumę i termin jej oddania dopasujemy na stronie internetowej pożyczkodawcy, korzystając z dostępnych tam suwaków. Gdy już skorzystamy z kalkulatora pożyczkowego, możemy wypełnić formularz udostępniony przez instytucję pozabankową.
Oczywiście, aby otrzymać pożyczkę na raty w tej instytucji pozabankowej, musimy spełniać kilka warunków. Musimy mieć ukończone 18 lat, co potwierdzimy z wykorzystaniem dowodu tożsamości. Konieczne jest także posiadanie dochodów z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło lub umowy zlecenie. Akceptowane są też wynagrodzenie otrzymywane z racji posiadania renty inwalidzkiej, emerytury albo w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej lub gospodarstwa rolnego.
Gdy już wypełnimy wniosek o pożyczkę, otrzymamy ofertę drogą mailową. Po jej zatwierdzeniu, pozostaje nam czekać na kuriera, który potwierdzi naszą tożsamość i dostarczy umowę, którą będziemy musieli podpisać. Weryfikacja odbywa się bez przelewania grosza.  Pieniądze powinny szybko pojawić się na naszym koncie. Wtedy możemy poświęcić otrzymaną sumę na dowolny cel, którego nie musimy podawać składając wniosek. Musimy uwzględnić to, że firma pożyczkowa będzie sprawdzać, czy figurujemy w rejestrach dłużników. Nie powinno nas to dziwić. Instytucje pozabankowe mogą korzystać z zasobów BIK oraz rejestrów dłużników w celu potwierdzenia naszej wiarygodności finansowej. Jednak askredyt deklaruje indywidualne podejście do klienta. Oznacza to, że rozpatruje nasze aplikacje patrząc na nas przychylnym okiem.

Zalety:

 •     Wniosek o pożyczkę złożysz przez internet
 •     Szybki przelew dzięki systemom BlueCash i Giro
 •     Możesz pożyczyć nawet 15000 złotych
 •     Pożyczka ratalna nawet na 3 lata
 •     Brak górnej granicy wieku, dolna to tylko 18 lat

Wady:

 •     Kontrola klientów w rejestrach dłużników, w tym w BIK
 •     Weryfikacja odbywa się poprzez firmę kurierską
 •     Konieczność potwierdzenia dochodów
 •     Brak promocji
 •     Brak możliwości przedłużenia terminu spłaty

AsKredyt w Internecie

Ocena: 0,42% dzień
Konto: 800 - 15 000
Warunek: 90 - 1 095 dni
Opinia: 15 minut
Metoda uzyskania:

ocena AsKredyt

0
0
Łatwość otrzymania:
0
Kurs wydania:
0
Transparentność warunków pożyczki:
0
Warunki przedłużenia:
0
Jakość usługi:
0
Wsparcie:
0
Kontakty
Telefon: 611 100 415
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 17:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie AsKredyt

Wypełnij w aplikacji