Credy jest systemem, dzięki któremu można szybko znaleźć pożyczki udzielane przez Internet i sms.  Sama firma pochodzi ze Szwajcarii, ma dobrą reputację i stale rozwija swoje systemy, zgodnie z ciągle zwiększającymi się oczekiwaniami klientów.

Warunki korzystania z Credy.pl

Aby poznać szczegółowe zasady udzielania pożyczek, należy najpierw wybrać interesującą nas opcję w formie kwoty oraz okresu spłaty, a następnie przejrzeć przedstawione przez system oferty pożyczkodawców. Po wybraniu najbardziej interesującej z nich, przechodzi się bezpośrednio na stronę firmy, która udziela dodatkowych środków. W zależności od tego, którego pożyczkodawcę wybierzemy, prezentowane przez niego zasady będą się różniły. Pewne jest jednak to, że konieczne jest ukończenie 18 roku życia, posiadanie osobistego konta bankowego w Polsce oraz źródła stałego dochodu. Dzięki temu firma ma potwierdzenie, że dany klient ma możliwość spłaty zaciągniętego zadłużenia.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Credy.pl?

Decydując się na korzystanie z usług tej firmy, klient otrzymuje dostęp do kilkudziesięciu firm oferujących zindywidualizowane pożyczki przez Internet. Nie ma konieczności przeglądania wielu stron i zapoznawania się ze szczegółami każdej z nich. Po podaniu kilku podstawowych danych, system pokazuje zestawienie najlepszych ofert, a klient dokonuje swojego wyboru i przechodzi do strony tego pożyczkodawcy, który oferuje dla niego najlepsze warunki.

Credy w Internecie

Ocena: 1% dzień
Konto: 50 - 1 000
Warunek: 1 - 31 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena Credy

4
1
Łatwość otrzymania:
4
Kurs wydania:
4
Transparentność warunków pożyczki:
3
Warunki przedłużenia:
4
Jakość usługi:
4
Wsparcie:
5
Kontakty
Poniedziałek - Piątek: 0:00 - 0:00
Sobota: 0:00 - 0:00
Niedziela: 0:00 - 0:00

Opinie Credy

Wypełnij w aplikacji