Duocash to pożyczka skierowana do wszystkich tych, którzy cenią sobie indywidualne podejście do klienta oraz szybkie załatwienie formalności. Pożyczkę w Duocash mogą zaciągnąć osoby z negatywnymi wpisami w bazach dłużników.

Jak wziąć pożyczkę w Duocash krok po kroku:

  1. Wypełnienie aplikacji o pożyczkę
  2. Wypełnienie wniosku przesłanego przez pożyczkodawcę
  3. Odbycie telefonicznej rozmowy z pracownikiem firmy pożyczkowej
  4. Przelew gotówki na konto w 24 h

Co może spowodować opóźnienia w uruchomieniu środków pożyczki?

  • Trudności w nawiązaniu kontaktu z pożyczkobiorcą bądź gwarantem
  • Złożenie wniosku o pożyczkę podczas świąt bądź weekendu
  • Konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów, które pozwolą nam podjąć decyzję co do przesłanej aplikacji. Możemy potrzebować kopii dowodu tożsamości bądź wyciągu z rachunku bankowego.
DouCash przesyła pieniądze na konto żyranta nawet w 24 h. Dzięki temu pożyczka w bardzo krótkim czasie może trafić do pożyczkobiorcy. Zaletą firmy jest udzielanie pożyczek osobom ze złą zdolnością kredytową. Wadą natomiast jest konieczność posiadania gwaranta.
Pożyczanie w DuoCash jest bardzo proste. Pierwszym zadaniem jest wypełnienie internetowego formularza zgłoszeniowego. Kiedy zaakceptujemy Twoją aplikację, wskazany przez Ciebie gwarant otrzyma link ze swoją częścią wniosku. Tak samo jak Ty musi go uzupełnić i przesłać do nas, abyśmy mogli przeanalizować dokument.
Pożyczkobiorca i gwarant otrzymują także formularz online z pytaniami o comiesięczne dochody i wydatki. Należy uczciwie i rzetelnie uzupełnić wskazane pola. Musimy mieć pewność, że obie strony są w stanie w terminie regulować raty pożyczki.
Następnie podejmujemy kontakt telefoniczny. W trakcie rozmowy z pożyczkobiorcą i gwarantem będziemy chcieli potwierdzić szczegóły pożyczki i upewnić się, że obie strony są świadome swoich obowiązków. DuoCash dokłada starań, aby przelew został wykonany w ciągu 48 godzin od zaakceptowania umowy przez gwaranta. Pieniądze wpływają na jego konto i jest on zobowiązany przekazać je pożyczkobiorcy.

Duocash w Internecie

Ocena: 0,13% dzień
Konto: 2 500 - 25 000
Warunek: 365 - 1 440 dni
Opinia: 60 minut
Metoda uzyskania:

ocena Duocash

0
0
Łatwość otrzymania:
0
Kurs wydania:
0
Transparentność warunków pożyczki:
0
Warunki przedłużenia:
0
Jakość usługi:
0
Wsparcie:
0

Opinie Duocash

Wypełnij w aplikacji