Euroloan Consumer Finance Sp. z o.o. należy do grupy finansowej, która prowadzi swoją działalność na terenie Polski, Finlandii i Szwecji.  Firma jest obecna na polskim rynku od 2013 roku. W swojej ofercie posiada takie produkty, jak limit kredytowy, szybką pożyczkę i ekspres pożyczkę. Biuro Euroloan znajduje się w Warszawie, przy ul. Działdowskiej 11/10.

Zasady korzystania z usług Euroloan

Aby móc pożyczać dodatkowe środki w tej firmie, musisz być pełnoletni, posiadać własne osobiste konto bankowe w jednym z polskich banków oraz nie posiadać negatywnej historii kredytowej w Biurach Informacji Gospodarczej oraz Biurze Informacji Kredytowej. Składanie wniosków odbywa się po założeniu bezpłatnego konta klienta na stronie internetowej firmy. Po jego założeniu należy się zalogować, wypełnić swój formularz i przesłać go. Do wyboru jest między innymi limit kredytowy z maksymalną wysokością 2 000 zł oraz pożyczka na cele konsumpcyjne w wysokości od 50 zł do 5 000 z. Kolejno należy przelać kwotę w wysokości 1 zł tytułem opłaty weryfikacyjnej. Następnym krokiem jest otrzymanie decyzji oraz wypłata tylu środków, ile się potrzebuje.

Dlaczego warto zaufać Euroloan?

Firma obsłużyła do tego momentu ponad 70 000 klientów na światowych rynkach. System transakcyjny jest dostępny 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Firma działa zgodnie z zasadami kodeksu etycznego, które są na bieżąco monitorowane i doskonalone. Korzystanie z jej usług to potwierdzone bezpieczeństwo i dyskrecja.

Euroloan w Internecie

Ocena: 0,6% dzień
Konto: 50 - 500
Warunek: 1 - 31 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena Euroloan

4.5
1
Łatwość otrzymania:
5
Kurs wydania:
5
Transparentność warunków pożyczki:
4
Warunki przedłużenia:
4
Jakość usługi:
4
Wsparcie:
5
Kontakty
Telefon: 22 1 333 111
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota: 8:00 - 18:00
Niedziela: 8:00 - 18:00

Opinie Euroloan

Wypełnij w aplikacji