Ten nowy operator szybkich pożyczek internetowych w Polsce ma w swojej ofercie chwilówki w kwotach od 100 do 3 500 zł, wraz z okresem spłaty do 45 dni. Cechują go szybki proces podejmowania decyzji, formalności ograniczone do minimum oraz błyskawiczne przelewanie przyznanych środków.

Warunki przyznawania dodatkowych środków w ExtraPortfel.pl

Jeżeli jesteś obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej, mieszkasz na terenie tego kraju, ukończyłeś 23 rok życia i nie masz więcej, niż 65 lat, oraz posiadasz dowód osobisty, możesz zostać klientem tej firmy.  Kwota pierwszej pożyczki jest ograniczona do 1 400 zł. Po terminowym spłaceniu jej, można ubiegać się o kolejną z większą kwotą, która zawsze jest indywidualnie obliczana po otrzymaniu wniosku. Zaledwie 15 minut wystarczy, aby rozpatrzyć otrzymaną aplikację. Firma współpracuje z szeregiem polskich banków, dzięki czemu osoby posiadające swoje indywidualne konta w jednym z  nich, mogą otrzymać dodatkowe środki błyskawicznie. Jeżeli klient ma konto w innym banku, czas oczekiwania na pieniądze może wynieść do dwóch dni roboczych, w zależności od sesji księgowania. Spłaty dokonuje się przelewem na jedno z podanych przez firmę kont. Wszelkie dane można zawsze znaleźć na stronie internetowej pożyczkodawcy. Do dyspozycji klienta jest dział obsługi, który zawsze chętnie służy pomocą.

Dlaczego warto skorzystać z oferty ExtraPortfel.pl?

Kiedy masz niespodziewane wydatki i potrzebujesz dodatkowych środków, internetowa pożyczka z krótkim okresem spłaty może być dla ciebie doskonałym rozwiązaniem. Prostota i szybkość udzielania dodatkowych środków sprawiają, że możesz zaspokoić swoje nagłe potrzeby szybko i nie wychodząc nawet ze swojego własnego domu.

Extraportfel w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 100 - 3 500
Warunek: 5 - 45 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena Extraportfel

3
1
Łatwość otrzymania:
4
Kurs wydania:
2
Transparentność warunków pożyczki:
3
Warunki przedłużenia:
2
Jakość usługi:
3
Wsparcie:
4
Kontakty
Telefon: 22 388-66-66
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: 9:00 - 18:00
Niedziela: 9:00 - 18:00

Opinie Extraportfel

Wypełnij w aplikacji