Ta firma prowadząca działalność w branży internetowych finansów należy do Grupy Ferratum, która jest największą w Europie firmą oferującą chwilówki poprzez Internet oraz telefon komórkowy. Grupa funkcjonuje w 20 państwach, a do grona jej klientów należy 1,5 miliona osób na całym świecie. Obsługę prowadzi zespół liczący ponad 300 specjalistów. 

Na jakich zasadach można otrzymać pożyczki?

Ferratum ma w swojej ofercie zarówno krótkoterminowe, jak i długoterminowe pożyczki. Oferty na krótki okres są udzielane bez dodatkowych formalności, a ich kwoty różnią się w zależności, czy klient jest nowy, czy też ma już swoim koncie pewne spłacone zobowiązania w tej firmie. Pierwsza pożyczka może wynieść maksymalnie 1 500 zł na okres 15 bądź 30 dni, a w ramach oferty promocyjnej RRSO wynosi dla niej 0%. Stali klienci mogą otrzymać kwotę do 2 000 zł na okres 60 dni, przy czym spłata w tym wypadku następuję w dwóch ratach.  Pożyczkę tę mogą otrzymać osoby w wieku od 21 do 70 lat, które przedstawią dowód osobisty oraz posiadają telefon komórkowy. Nie mogą również figurować w danych Krajowego Rejestru Długów ani w bazie ERIF. Pożyczka długoterminowa ferratum online może być udzielona w maksymalnej wysokości 3 000 zł, a jej spłata rozłożona na 12 rat. Wymagania do jej otrzymania są takie same, jak w przypadku pożyczki krótkoterminowej. 

W jaki sposób uzyskać pożyczkę?

Na stronie internetowej ferratum.pl znajduje się formularz rejestracyjny, którego wypełnienie zajmuje kilka minut. Dowód osobisty oraz numer konta bankowego będą potrzebne, aby go sfinalizować. Istnieją dwie metody weryfikacji dochodów: uproszczona oraz standardowa, przy czym każda z nich jest wygodna i szybka w realizacji. Klienci, którzy uzyskali pozytywną decyzję kredytową w ciągu 10 minut otrzymają gotówkę na swoje konto.

Ferratum w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 100 - 3 000
Warunek: 15 - 60 dni
Opinia: 5 minut
Metoda uzyskania:

ocena Ferratum

4.3
2
Łatwość otrzymania:
4.5
Kurs wydania:
4
Transparentność warunków pożyczki:
4.5
Warunki przedłużenia:
4
Jakość usługi:
4.5
Wsparcie:
4.5
Kontakty
Telefon: 716 22 22
Poniedziałek - Piątek: 0:00 - 0:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Ferratum

Wypełnij w aplikacji