INCREDIT to firma działająca w branży długoterminowych pożyczek dla osób indywidualnych. Oferuje swoje produkty w kwotach od 500 do 5 000 zł na czas 1-24 miesięcy przy jednoczesnej możliwości przedłużenia terminu wymagalności. 

Zasady przyznawania pożyczek

Dodatkowe środki przyznawane są osobom, które mają nagłe potrzeby finansowe.  Wysokość pierwszej pożyczki to maksymalnie 1 000 zł. Stali klienci mogą liczyć nawet na kwotę 5 000 zł. Ratalny system spłat umożliwia rozłożenie spłaty nawet na okres maksymalnie 24 miesięcy. Aby móc skorzystać z oferty incredit.pl należy być mieszkańcem Polski, być w wieku od 22 do 65 lat oraz posiadać dostęp do komputera z Internetem oraz rachunek w jednym z polskich banków. W jednym momencie można posiadać wyłącznie jedną pożyczkę u tego pożyczkodawcy. Każdy klient, którzy ma trudności ze spłatą pożyczki w ustalonym uprzednio terminie może starać się o wydłużenie terminu spłaty o odpowiednio 7, 14 lub 30 dni. W tym celu powinien uiścić odpowiednią opłatę tytułem przedłużenia terminu spłaty.

Jak wygląda procedura ubiegania się o pożyczkę?

Klient, który po raz pierwszy chce skorzystać z oferty incredit zobowiązany jest do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego poprzez stronę internetową oraz uiszczenia opłaty rejestracyjnej w wysokości 1 zł. Stali klienci mają możliwość składania swoich wniosków za pośrednictwem wiadomości SMS, kontaktując się telefonicznie z biurem obsługi klienta, bądź składając wniosek znajdujący się w ich profilu klienta.  Pracownicy firmy zajmują się rozpatrywaniem otrzymanych wniosków w każdy dzień tygodnia w godzinach od 07:00 do 22:00. W przypadku wydania pozytywnej oceny, przelew jest realizowany natychmiast po rozpatrzeniu złożonego wniosku.

InCredit w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 10 - 5 000
Warunek: 30 - 730 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena InCredit

4.3
2
Łatwość otrzymania:
4.5
Kurs wydania:
4
Transparentność warunków pożyczki:
4.5
Warunki przedłużenia:
4
Jakość usługi:
4
Wsparcie:
5
Kontakty
Telefon: 22 101 04 00
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 0:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie InCredit

Wypełnij w aplikacji