Kobietazkasa

Przejdź do witryny
3.8
Opinie: 1
Marka ta należy do firmy Friendly Finance Poland Sp. z o.o., która ma swoją siedzibę w Warszawie, ul. Złota 7/18. W swojej ofercie ma proste i szybkie pożyczki internetowe, szybki proces podejmowania decyzji, pełną poufność oraz dostępność konsultantek działu obsługi klienta 24/h, 365 dni w roku.

Warunki udzielania pożyczki przez Internet

W celu ubiegania się o pożyczkę należy mieć min. 20 lat, zamieszkanie w Polsce, posiadać numer PESEL i stałe źródło dochodu. Konieczne jest również nie zaleganie w spłacie wobec innych zobowiązań finansowych i nie figurowanie w rejestrze nierzetelnych dłużników. Istnieje możliwość otrzymania dodatkowych środków w kwocie od 100 do 5 000 zł na okres od 7 do 31 dni. Klient po raz pierwszy wnioskujący o pożyczkę w tej firmie, może otrzymać maksymalną kwotę w wysokości 1 500 zł. W celu rozpatrzenia wniosku, należy wcześniej przelać na konto firmy opłatę w wysokości 1 grosza z osobistego konta bankowego. Podjęta decyzja pożyczkowa zostanie przesłana pocztą elektroniczną. W przypadku, gdy decyzja ta jest pozytywna, umowa zostanie wysłana do klienta pocztą tradycyjną, i będzie on zobowiązany do podpisania i odesłania jej. Klienci posiadający swoje konta bankowe w jednym z banków współpracujących z Kobieta z kasą, otrzymają dodatkowe środki natychmiast. Pozostałe osoby będą uzależnione od godzin sesji księgowania w ich własnym banku.

Zalety korzystania z usług firmy

Istnieje możliwość skorzystania z opcji przedłużenia spłaty pożyczki po uiszczeniu odpowiedniej opłaty. Powinna ona zostać uregulowana jeszcze przed zapadnięciem terminu spłaty. Lojalni klienci, którzy zaciągnęli wiele pożyczek i spłacili je w terminie, mogą skorzystać ze specjalnego programu lojalnościowego.

Kobietazkasa w Internecie

Ocena: 0,86% dzień
Konto: 100 - 1 500
Warunek: 7 - 31 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena Kobietazkasa

3.8
1
Łatwość otrzymania:
4
Kurs wydania:
3
Transparentność warunków pożyczki:
4
Warunki przedłużenia:
5
Jakość usługi:
3
Wsparcie:
4
Kontakty
Telefon: +48 22 388 32 10
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Kobietazkasa

Wypełnij w aplikacji