mBank to jeden z najnowocześniejszych banków na polskim rynku. Jako pierwszy prowadził pełną działalność za pośrednictwem Internetu, a dzisiaj jest liderem bankowości elektronicznej oraz mobilnej. Oferta tego banku skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. 

Warunki udzielania pożyczek i kredytów

Każda osoba pełnoletnia i zamieszkała na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz firma prowadząca działalność na terytorium kraju może starać się o pożyczenie dodatkowych środków pieniężnych w mBanku. Wystarczy zostać klientem np. poprzez założenie indywidualnego lub firmowego konta bankowego.   Konieczne jest oczywiście zbudowanie wiarygodnego wizerunku oraz potwierdzenie możliwości spłaty zobowiązania, o które zamierza się ubiegać. Jeżeli dana osoba posiada swoje konto bankowe w tej firmie przez dłuższy czas oraz regularnie przelewa na nie środki, może w ten sposób zbudować swoją wiarygodność. Jeżeli nie jest to wystarczające, bank może poprosić o przedstawienie dodatkowych dokumentów potwierdzających status zatrudnienia oraz osiągane dochody. O kredyt lub pożyczkę można się ubiegać zarówno poprzez wypełnienie odpowiedniego wniosku elektronicznego po zalogowaniu się na swoje konto, jak również odwiedzając jedną z placówek lub punktów obsługi mBanku. Spłata powinna zawsze zostać dokonana w odpowiednio uzgodnionym terminie i na podany wcześniej rachunek bankowy mBanku. W przypadku opóźnienia w spłacie, naliczone zostaną odsetki karne. Można się również liczyć z podjęciem działań windykacyjnych, jeżeli opóźnienie w spłacie będzie dłuższe niż kilka dni.

Czym oferta mBanku wyróżnia się spośród innych?

Ubiegając się o dodatkowe środki w tym banku możesz liczyć na pewność, bezpieczeństwo, przejrzyste zasady oraz nowoczesne podejście do klienta. Do dyspozycji klientów oddany jest internetowy system transakcyjny, za pośrednictwem którego można w bardzo szybki i prosty sposób złożyć swój wniosek. Stali klienci mogą liczyć na podjęcie decyzji kredytowej w ciągu nawet 15 minut.

mBank w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 100 - 20 000
Warunek: 365 - 2 555 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena mBank

3.8
1
Łatwość otrzymania:
5
Kurs wydania:
3
Transparentność warunków pożyczki:
4
Warunki przedłużenia:
3
Jakość usługi:
4
Wsparcie:
4
Kontakty
Telefon: 801300800
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 22:00
Sobota: 8:00 - 21:00
Niedziela: 8:00 - 21:00

Opinie mBank

Wypełnij w aplikacji