Mini Credit

Przejdź do witryny
4.5
Opinie: 1
Ta działająca na globalnym rynku firma od kilku lat zajmuje się udzielaniem pożyczek dla klientów indywidualnych. Polska siedziba mieści się w Warszawie, przy ul. Słomińskiego 15 lok. 506. Pracownicy działu obsługi klienta pracują od poniedziałku do piątku w godzinach 08:30 – 19:00 oraz w soboty od 09:00 do 17:00. Kontakt można uzyskać za pośrednictwem infolinii oraz poczty elektronicznej. 

Warunki udzielania pożyczek

  • Klientami Mini Credit mogą zostać osoby będące obywatelami RP, w wieku od 20 do 70 lat, które posiadają numer PESEL, nie są wpisane do żadnego rejestru dłużników oraz posiadają stałe źródło dochodu, które umożliwi im dokonanie spłaty zaciągniętej kwoty.
  • Należy posiadać skan bądź wyraźne zdjęcie dowodu osobistego w momencie składania wniosku. 
  • W wyjątkowych przypadkach firma może poprosić o przedstawienie dokumentu, który potwierdza osiągane dochody.
  • Opłata rejestracyjna wynosi 1 grosz i powinna zostać wpłacona na jedno z kont MiniCredit. 
  • Pierwsza pożyczka może zostać udzielna na maksymalną kwotę 500 zł z okresem spłaty wynoszącym 5 do 30 dni.
  • Spłata chwilówki może zostać dokonana poprzez przelew internetowy, wpłatę w placówce Poczty Polskiej, bądź też w filii banku.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie ankiety i podanie swoich podstawowych danych na stronie internetowej mini-credit.pl. Po jej uzupełnieniu system wysyła wiadomość z linkiem, którym można potwierdzić swoją rejestrację. W dalszym kroku należy dokonać wpłaty 1 grosza tytułem opłaty rejestracyjnej. Tytuł przelewu powinien brzmieć: "Akceptuję warunki Umowy Pożyczki MiniCredit z załącznikami".  Po dokonaniu tych formalności można przejść do złożenia wniosku, co może się odbyć online lub poprzez wysłanie wiadomości SMS. Pracownik biura obsługi klienta skontaktuje się telefonicznie, aby potwierdzić wprowadzone dane oraz numer rachunku bankowego. Po pozytywnej decyzji pieniądze zostaną przelane na konto klienta. 

Mini Credit w Internecie

Ocena: 0,65% dzień
Konto: 100 - 3 000
Warunek: 5 - 30 dni
Opinia: 15 minut
Metoda uzyskania:

ocena Mini Credit

4.5
1
Łatwość otrzymania:
5
Kurs wydania:
4
Transparentność warunków pożyczki:
5
Warunki przedłużenia:
3
Jakość usługi:
5
Wsparcie:
5
Kontakty
Telefon: +48 22 266 83 55
Poniedziałek - Piątek: 8:30 - 19:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Mini Credit

Wypełnij w aplikacji