MoneyMan to firma międzynarodowa z wieloletnią tradycją. Jest to marka ID Finance Poland sp. z o.o., której siedziba mieści się na ul. Hrubieszowskiej 6a w Warszawie. W swojej ofercie dla klientów w Polsce ma pożyczki na różnych poziomach, których warunki i kwoty zależą od tego, ile razy klient korzystał wcześniej z jej oferty.

Zasady udzielania pożyczek

Do grona pożyczkodawców MoneyMan mogą dołączyć osoby, które posiadają pełną zdolność do czynności prawnych, ukończyły 18 rok życia i zamieszkują na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Dodatkowo osoba zainteresowana otrzymaniem dodatkowych środków nie może mieć złożonego wniosku o upadłość. Nie może być przeciw niej prowadzone postępowanie upadłościowe, jak i nie może być ogłoszona jej upadłość jako klienta. Firma MoneyMan sprawdza swoich potencjalnych pożyczkodawców w rejestrach nierzetelnych dłużników, więc nie powinno się posiadać wpisu w  żadnym z nich. Należy przedstawić prawidłowo i we wszystkich niezbędnych częściach wypełnione dokumenty, dzięki którym firma może dokonać oceny zdolności kredytowej klienta. Ostatnim warunkiem jest zaakceptowanie Ramowej Umowy pożyczki, jak również Regulaminu. W ramach oferty promocyjnej, osoby które starają się o pożyczkę w MoneyMan po raz pierwszy, mogą ją otrzymać bezpłatnie. Przykładowo, zaciągając chwilówkę na kwotę 1 000 zł na okres 30 dni, przy terminowej spłacie, należy zwrócić dokładnie 1 000 zł.

Proces składania wniosku o pożyczkę w MoneyMan

Procedura aplikowania o dodatkowe środki jest niezwykle prosta. Wystarczy jedynie wypełnić dostępny na stronie internetowej formularz, wybrać kwotę i okres spłaty, które nas interesują, a następnie przesłać dane. Firma pracuje 24 godz. na dobę przez cały tydzień, dzięki czemu odpowiedź kredytowa przyjdzie do klienta nawet w ciągu jednej minuty.

MoneyMan w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 100 - 5 000
Warunek: 5 - 30 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena MoneyMan

4.8
1
Łatwość otrzymania:
4
Kurs wydania:
5
Transparentność warunków pożyczki:
5
Warunki przedłużenia:
5
Jakość usługi:
5
Wsparcie:
5
Kontakty
Telefon: 221-220-221
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 19:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie MoneyMan

Wypełnij w aplikacji