Motopożyczka to firma pożyczkowa działająca w obrębie grupy MBR Finance. To znana w Polsce spółka, która działa na terenie kraju już od ponad 20 lat. Zajmuje się ona inwestowaniem w innowacyjne rozwiązania na rynku pośrednictwa finansowego. Jej siedziba mieści się we Wrocławiu, lecz zakres jej działania ma charakter ogólnokrajowy. Widząc popularność takich rozwiązań, jak pożyczka pod zastaw samochodu, MBR Finance wprowadza taką ofertę. Możemy z niej skorzystać właśnie za pośrednictwem instytucji pozabankowej Motopożyczka.
Jak sama nazwa wskazuje, Motopożyczka.pl to portal pożyczkowy dla osób zmotoryzowanych. Udziela pożyczek zarówno na zakup samochodu, jak i na dowolny cel, ale pod zastaw samochodu.
Pożyczki pod zastaw samochodu przeznaczone są dla właścicieli aut, którzy potrzebują pożyczyć dodatkową gotówkę, a mają kiepską historię kredytową. Motopozyczka.pl oferuje im dodatkowe pieniądze bez sprawdzania historii kredytowej, czyli nawet osoby z zadłużeniami mają szanse na dodatkowy zastrzyk gotówki. Jedynym warunkiem jest, aby samochód, który będzie stanowił zastaw miał nie więcej niż 12 lat.
Wnioskowanie odbywa się online, decyzja pożyczkowa przesyłana jest wnioskodawcy w ciągu maksymalnie 24 godzin. Można pożyczyć dowolna kwotę do wysokości wartości samochodu. Maksymalna kwota pożyczki to 50 tysięcy złotych. Pożyczkobiorca może spłacać pożyczkę w dogodnych ratach, rozłożonych na okres od 3 miesięcy do nawet 5 lat.
Pożyczki na zakup samochodu mają takie same maksymalne kwoty oraz liczby rat. Z tą jedynie różnicą, że aby otrzymać pożyczkę na zakup samochodu, trzeba mieć wkład własny w wysokości 40 procent wartości wymarzonego auta. Co ciekawe, Motopożyczka może też pomóc w opłaceniu składki OC.

Zalety pożyczki w Motopozyczka.pl

  •     idealne rozwiązanie dla osób z negatywną historią kredytową
  •     szybka decyzja pożyczkowa
  •     formalności ograniczone do minimum
  •     możliwość rozbicia spłaty na dogodne raty

Wady

  •     Wysokie koszty

Motopozyczka w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 1 000 - 50 000
Warunek: 180 - 1 800 dni
Opinia: 1 440 minut
Metoda uzyskania:

ocena Motopozyczka

0
0
Łatwość otrzymania:
0
Kurs wydania:
0
Transparentność warunków pożyczki:
0
Warunki przedłużenia:
0
Jakość usługi:
0
Wsparcie:
0
Kontakty
Telefon: 71 337 50 58
Poniedziałek - Piątek: Dzień wolny
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Motopozyczka

Wypełnij w aplikacji