Net Credit Sp. z o.o. działa na rynku w Polsce od końca 2011 roku. Oferuje swoim klientów krótkoterminowe pożyczki pozabankowe w wysokości od 150 do 3 000 zł na okres spłaty wynoszący maksymalnie 30 dni. Oferta netcredit skierowana jest do klientów indywidualnych, którzy szukają sposobu na pokrycie swoich niespodziewanych wydatków. Pracownicy pracują każdego dnia w godzinach od 07:00 do 24:00.

Warunki na podstawie których udzielane są pożyczki

Na netcredit.pl nie ma konieczności przedstawiania żadnych dokumentów ani zabezpieczeń, ponieważ wszystkie chwilówki są dostępne dla każdej osoby, która jest w wieku od 20 do 65 lat. Dostępne do otrzymania kwoty mieszczą się w przedziale od 150 do 4 000 zł. Dodatkowe pieniądze można otrzymać w ciągu 15 minut od momentu przesłania swojego wniosku. Spłata odbywa się w formie jednorazowej płatności. Klient, który chce skorzystać z oferty firmy powinien na stale mieszkać w Polsce i mieć stałe źródło zatrudnienia oraz dochody. Warunkiem jest również posiadanie rachunku bankowego w jednym z polskich banków oraz aktywnego numeru telefonu komórkowego. 

W jakiś sposób aplikować o pożyczkę?

Wejdź na stronę www.net credit i skorzystaj z zamieszczonego na jej prawej stronie wykresu. Za pomocą suwaków wybierz interesującą cię kwotę oraz taką ilość dni, na ile chcesz ją pożyczyć. Po dokonaniu wyboru zapoznaj się z arkuszem informacyjnym, tabelą opłat oraz informacją o możliwości przedłużenia, które znajdują się pod wykresem. Kliknij przycisk „Weź pożyczkę” i następnie wypełnij formularz przeznaczony do rejestracji. Na podany przez ciebie adres e-mail przyjdzie wiadomość z dokładnymi informacji dotyczącymi przelania kwoty 1 grosz tytułem opłaty rejestracyjnej, po uiszczeniu której otrzymasz potwierdzenie rejestracji oraz będziesz oczekiwał na decyzję o przyznaniu pożyczki.

NetCredit w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 150 - 4 000
Warunek: 1 - 30 dni
Opinia: 3 minuta
Metoda uzyskania:

ocena NetCredit

4.6
2
Łatwość otrzymania:
4.5
Kurs wydania:
4.5
Transparentność warunków pożyczki:
5
Warunki przedłużenia:
4.5
Jakość usługi:
4.5
Wsparcie:
4.5
Kontakty
Telefon: 22-100-60-10
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 0:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie NetCredit

Wypełnij w aplikacji