Marka ta jest częścią firmy Sfera-Finansów SA, która posiada portale internetowe poświęcone tematyce finansów osobistych. Poprzez korzystanie z serwisu Ofin możliwe jest aplikowanie o pożyczkę udzielaną przez Ferratum Bank. Biuro pożyczkodawcy znajduje się w Warszawie, przy ul. Sabały 60. Kontakt z pracownikami obsługi klienta można uzyskać poprzez infolinię, komunikator Gadu-Gadu lub pocztę e-mail.

Na jakich zasadach przyznawane są środki w serwisie Ofin.pl

Należy być osobą w wieku 21-75 lat, która nie posiada rekordów w Krajowym Rejestrze Długów. Maksymalna obecnie kwota pożyczki wynosi 2 000 zł.  Proces aplikowania obejmuje wypełnienie krótkiego wniosku na stronie internetowej, do czego potrzebny będzie numer dowodu osobistego i numer telefonu komórkowego. Na numer ten zostanie wysłany SMS z kodem weryfikacyjnym, który następnie trzeba wpisać w odpowiednim polu na stronie. Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku należy przesłać kwotę 1 grosza ze swojego konta osobistego na konto firmy, aby potwierdzić swoją tożsamość i dane do przelewu pożyczki. Klienci posiadający konto w jednym z banków współpracujących z Ofin.pl, mają gwarantowaną wypłatę w ciągu 1 godziny.

Zalety korzystania z oferty Ofin

Prostota składania wniosków bez zbędnych formalności to główny atut tego pożyczkodawcy. Już w przeciągu 15 minut można uzyskać decyzję pożyczkową i cieszyć się dodatkowymi środkami w wysokości nawet do 2 000 zł. Ofin to marka sprawdzonej grupy finansowej, która ma certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo, Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy i jest rekomendowana przez Banking-Magazine.

Ofin w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 100 - 2 000
Warunek: 15 - 60 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena Ofin

3.8
1
Łatwość otrzymania:
4
Kurs wydania:
3
Transparentność warunków pożyczki:
4
Warunki przedłużenia:
5
Jakość usługi:
3
Wsparcie:
4
Kontakty
Telefon: 882 002 034
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 16:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Ofin

Wypełnij w aplikacji