Pożyczkomat.pl

Przejdź do witryny
4.5
Opinie: 2
Pozyczkomat.pl należy do grupy Friendly Finance Poland, zajmującej się udzielaniem pozabankowych pożyczek na małe kwoty i krótki okres spłaty. Posiada duże doświadczenie w sektorze usług finansów internetowych, które zdobyła w Skandynawii oraz wybranych krajach w Europie Środkowej. Firma obsługuje swoich klientów przez całą dobę we wszystkie 365 dni roku.

Warunki otrzymania i spłaty pożyczki

Całość procesu wnioskowania o dodatkowe środki odbywa się poprzez Internet za pośrednictwem zautomatyzowanego systemu elektronicznego. Zajmuje on 15 minut razem z czasem przeznaczonym na rejestrację klienta. Pożyczka pojawia się na koncie w ciągu 10 minut od momentu pozytywnego rozpatrzenia wniosku. Można pożyczyć kwotę od 50 zł do 1 500 zł na okres od 7 do 31 dni. Klientami mogą zostać osoby, które są w wieku powyżej 20 lat, posiadają stałe źródło dochodów, nie posiadają zaległości w spłatach innych zobowiązań, jak również nie są wpisani w bazach rejestrów dłużników. Spłaty zaciągniętej chwilówki można dokonać korzystając z przelewu internetowego, bądź dokonując wpłaty w placówce bankowej. Jeżeli występuje sytuacja, w której klient doświadcza trudności ze spłatą we wcześniej uzgodnionym terminie, powinien niezwłocznie skontaktować się z Pożyczkomat, aby skorzystać z możliwości przedłużenia terminu spłaty.

W jaki sposób pożyczyć pieniądze?

Wystarczy skorzystać z zamieszczonego na stronie internetowej formularza rejestracji,  podać swoje podstawowe dane, a następnie sprawdzić swoje konto poczty e-mail i kliknąć na link weryfikacyjny, który jest zawarty w wiadomości wysłanej przez Pozyczkomat. Po pozytywnej weryfikacji należy wybrać na stronie interesującą nas kwotę oraz termin jej spłaty i przesłać wniosek. 

Pożyczkomat.pl w Internecie

Ocena: 0,86% dzień
Konto: 50 - 1 500
Warunek: 7 - 31 dni
Opinia: 5 minut
Metoda uzyskania:

ocena Pożyczkomat.pl

4.5
2
Łatwość otrzymania:
5
Kurs wydania:
4.5
Transparentność warunków pożyczki:
4.5
Warunki przedłużenia:
4
Jakość usługi:
5
Wsparcie:
4
Kontakty
Telefon: +48 22 112 0 112
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 21:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Pożyczkomat.pl

Wypełnij w aplikacji