Smartpozyczka.pl

Przejdź do witryny
4.4
Opinie: 2
Marka ta należy do MAŁA POŻYCZKA Sp. z o.o., która ma swoją siedzibę w Białymstoku. Pracownicy są dostępni od poniedziałku do piątku w  godz. 08:00 – 20:00 oraz w soboty w godz. 09:00 – 17:00. Klienci mogą się skontaktować z biurem obsługi klienta za pośrednictwem numeru infolinii: 795 888 820 oraz pod adresem e-mail [email protected] 

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać dodatkowe środki?

  • Smart Pożyczka jest dla osób w wieku 21 – 70 lat, obywateli Polski, posiadających stałe zatrudnienie oraz nie wpisanych do żadnego rejestru niesolidnych dłużników.
  • Pierwsza pożyczka może mieć kwotę maksymalną 600 zł oraz może być przyznana na okres 5 – 30 dni.
  • smartpozyczka.pl działa przez wszystkie 365 dni w roku, 24 godziny na dobę.
  • Jednorazowa opłata rejestracyjna wynosi 1 grosz oraz służy potwierdzeniu wprowadzonych danych oraz rachunku bankowego klienta.
  • Wszystkie istotne informacje dotyczące rozliczeń oraz pożyczek klienta znajdują się w osobistym profilu w Strefie PP.
  • Smartpożyczka może zostać przedłużona o 10, 20 bądź 30 dni na wniosek klienta oraz po uiszczeniu opłaty za przedłużenie.
  • Opóźnienia w terminowej spłacie mogą powodować naliczenie dodatkowych opłat związanych z wysłanymi wezwaniami do zapłaty, naliczeniem odsetek karnych i podjęciem ewentualnych działań windykacyjnych.

W jaki sposób aplikować o pożyczkę?

Złożenie wniosku o dodatkowe środki w smart pozyczka.pl może się odbyć zarówno poprzez rejestrację i wypełnienie wniosku online, jak również poprzez wysłanie wiadomości SMS. Jedyne, co trzeba zrobić, to podać kilka podstawowych danych, wybrać swoje hasło, podać kwotę i okres spłaty pożyczki oraz potwierdzić swój wybór. Korzystając z opcji pożyczki przez SMS należy wysłać wiadomość o treści: POZYCZAM(spacja)PESEL(spacja)Kwota pożyczki(spacja)Ilość dni W ciągu godziny zostanie przesłany sms z kodem wniosku, na który należy odpowiedzieć następującą wiadomością: POTWIERDZAM(spacja)Kod Wniosku

Smartpozyczka.pl w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 200 - 2 500
Warunek: 5 - 30 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena Smartpozyczka.pl

4.4
2
Łatwość otrzymania:
4
Kurs wydania:
4.5
Transparentność warunków pożyczki:
4.5
Warunki przedłużenia:
4
Jakość usługi:
5
Wsparcie:
4.5
Kontakty
Telefon: 795 888 820
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Smartpozyczka.pl

Wypełnij w aplikacji