SohoCredit.pl

Przejdź do witryny
4.3
Opinie: 2
Marka ta należy firmy Rapid Finance Polska Sp. z o.o., która ma swoją siedzibę w Warszawie, przy ul. Łuckiej 7/9. Do dyspozycji klientów są pracownicy biura obsługi klienta, z którymi można uzyskać kontakt poprzez chat na stronie internetowej, formularz kontaktowy, telefon lub e-mail. 

Warunki udzielania pożyczki w Soho Credit?

  • Klientem może zostać obywatel Polski, który na stałe mieszka i jest zameldowany na terytorium tego kraju, jest w przedziale wiekowym 20-70 lat, posiada aktywny numer telefonu komórkowego oraz osobisty rachunek bankowy.
  • Opłata rejestracyjna wynosi 1 grosz i powinna zostać uiszczona na jedno z kont pożyczkodawcy, które są wyszczególnione na stronie soho credit.pl.
  • Pierwsza pożyczka może mieć maksymalna kwotę 1 000 zł, a każda kolejna maksymalnie 3 000 zł, przy czym są to kwoty zawsze uzależnione od indywidualnej zdolności kredytowej.
  • Wnioski są rozpatrywane w ciągu 10 minut, a decyzja przesyłana wiadomością SMS na numer telefonu, który został wskazany podczas rejestracji.
  • Pieniądze pojawiają się na koncie w ciągu 10 minut, jeśli klient posiada swój rachunek w jednym z banków, w których posiada swoje konto również Soho Credit.
  • Spłat można dokonywać dowolnie wybraną przez siebie metodą, przy czym tytuł przelewu powinien być poprawnie sformułowany.
  • W przypadku braku możliwości terminowej spłaty można przedłużyć termin wymagalności o następne 7, 14 bądź 30 dni.

W jaki sposób można złożyć wniosek o pożyczkę?

Wystarczy dokonać rejestracji poprzez stronę internetową sohocredit.pl, dokonać przelewu opłaty rejestracyjnej, wybrać żądaną kwotę okres jej spłaty. Następnie wystarczy już tylko czekać na pozytywną decyzję oraz przelew środków.

SohoCredit.pl w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 100 - 3 000
Warunek: 7 - 30 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena SohoCredit.pl

4.3
2
Łatwość otrzymania:
5
Kurs wydania:
4
Transparentność warunków pożyczki:
4
Warunki przedłużenia:
5
Jakość usługi:
4
Wsparcie:
4
Kontakty
Telefon: +48 222 668 302
Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 23:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie SohoCredit.pl

Wypełnij w aplikacji