Solven to firma pożyczkowa należąca do SOLVEN Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą w Szczecinie. Pożyczkodawca zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek chwilówek na kwotę od 100 zł do nawet 5 000 zł. Warto zapoznać się z ofertą firmy, jeśli potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki.

O pożyczkę w Solven mogą ubiegać się wszystkie osoby, które:

 •     są obywatelami  Rzeczypospolitej Polskiej,
 •     mieszczą się w przedziale wiekowym od 18 do 76 lat,
 •     otrzymują wynagrodzenie lub posiadają dochód z tytułu świadczenia,
 •     korzystają z rachunku bankowego,
 •     nie zostały wpisane do rejestrów dłużników naruszających obowiązki terminowego regulowania należności finansowych (BIK i KRD).
Aby pożyczyć pieniądze od Solven, w pierwszym kroku musimy zarejestrować się na stronie internetowej pożyczkodawcy. Do rejestracji potrzebne są tylko nasze podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres mailowy. Wymagane jest tutaj wyrażenie zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych – bez tego nie zostaniemy zarejestrowani. Następnie zostanie nam wysłany SMS z kodem, który pozwoli na zatwierdzenie rejestracji. Po udanej rejestracji wybieramy kwotę, jaką chcemy pożyczyć i określamy termin spłaty. Tutaj bardzo pomocne są suwaki, dzięki którym łatwiej ustawimy interesujące nas parametry. Na stronie widnieją również informacje dotyczące wszelkich dodatkowych kosztów pożyczki takich jak oprocentowanie, RRSO, odsetki. Po wybraniu przez nas zobowiązania, kalkulator obliczy całkowity koszt pożyczki.
Następnie przechodzimy do złożenia wniosku i uzupełnienia naszych personaliów. Jedynym dokumentem, jaki będzie tutaj potrzebny to dowód osobisty, jego numer i seria. Sądząc po wniosku, dla pożyczkodawcy ważna jest forma i miejsce naszej pracy, gdyż jesteśmy proszeni o wybór typu umowy, na którą jesteśmy zatrudnieni. W formularzu musimy również wypełnić wszystkie dane pracodawcy, takie jak dokładna nazwa firmy, jej siedziba, NIP oraz telefon kontaktowy. W tym miejscu zaznaczamy wyrażenie zgody na weryfikowanie naszej wiarygodności i kontrolę obecności w bazach dłużników. Większość instytucji pozabankowych na tym etapie wymaga przelewu z konta bankowego wnioskującego, w celu zweryfikowania danych. W Solven wystarczy, że zalogujemy się na stronę naszego banku, a nasze dane zostaną potwierdzone. Tutaj rejestracja się kończy – nie musimy wykonywać przelewu weryfikacyjnego. Teraz pozostaje nam czekać na rozpatrzenie wniosku, co trwa zazwyczaj około dwóch dni roboczych.
Aktualnie Solven nie jest jeszcze bardzo rozpoznawalną marką na polskim rynku. Nie usłyszymy o niej w telewizji, ale za to w internetowych serwisach pożyczkowych nazwa ta widywana jest coraz częściej. W naszej porównywarce firma ta pojawiła się zaledwie kilka tygodni temu, ale już zdążyła zająć bardzo wysokie miejsce w rankingu, nie tylko ze względu na konkurencyjne koszty pożyczek, ale także ogromne zainteresowanie klientów. Nic w tym dziwnego, gdyż pożyczka od Solven to oferta jakich mało na polskim rynku.

Zalety

 •     Przejrzysta strona WWW
 •     Prosta rejestracja
 •     Wysoka przyznawalność

Wady

 •     Wymagany stały dochód
 •     Dużo formalności
 •     Długi okres oczekiwania na wypłatę

Solven w Internecie

Ocena: 5,38% dzień
Konto: 300 - 5 000
Warunek: 1 - 30 dni
Opinia: 15 minut
Metoda uzyskania:

ocena Solven

0
0
Łatwość otrzymania:
0
Kurs wydania:
0
Transparentność warunków pożyczki:
0
Warunki przedłużenia:
0
Jakość usługi:
0
Wsparcie:
0
Kontakty
Telefon: 222 302 302
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: 10:00 - 18:00

Opinie Solven

Wypełnij w aplikacji