VIA SMS to firma należąca do łotewskiej grupy finansowej Via SMS Group, która prowadzi swoją działalność w 7 europejskich krajach w branży finansowej. Zajmuje się udzielaniem krótkoterminowych pożyczek, których wysokość wynosi maksymalnie 3 000 zł, a  okres spłaty to maksymalnie 30 dni. W 2012 roku firma ta otrzymała „Symbol 2012” w kategorii przyjazna pożyczka. Polska siedziba mieści się w Warszawie, przy al. Jerozolimskich 123A. 

Warunki udzielania pożyczek

Uiszczana jednorazowo opłata rejestracyjna wynosi 1 grosz, a  RRSO jest uzależnione od dokładnej kwoty pożyczki oraz jej terminu wymagalności. Brak spłaty w odpowiednim wcześniej uzgodnionym terminie powoduje naliczanie odsetek na poziomie czterokrotności stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Istnieje możliwość przedłużenia terminu wymagalności, przy czym klient jest zobowiązany do wystąpienia o taką możliwość, jeżeli jest nią zainteresowany. W sytuacji niedotrzymywania ustalonych terminów podejmowane są działania windykacyjne, jak również możliwe jest zamieszczenie przez viasms danych klienta w bazach nierzetelnych dłużników.

W jaki sposób aplikować o pożyczkę?

Należy odwiedzić stronę internetową, następnie wybrać żądaną kwotę oraz termin jej spłaty. Podczas składania pierwszego wniosku wymagane jest zarejestrowanie konta klienta i podanie takich danych, jak imię i nazwisko, adres, seria i numer dowodu osobistego, numer PESEL i numer telefonu komórkowego.  Pożyczkę w viasms pl mogą otrzymać osoby, które posiadają polskie obywatelstwo, są w przedziale wiekowym 20 – 65 lat, posiadają stałe źródło dochodu oraz nie mają żadnych wpisów w rejestrach nierzetelnych dłużników.

VIA SMS PL w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 100 - 3 000
Warunek: 7 - 30 dni
Opinia: 5 minut

ocena VIA SMS PL

4.8
3
Łatwość otrzymania:
5
Kurs wydania:
5
Transparentność warunków pożyczki:
4.5
Warunki przedłużenia:
4.5
Jakość usługi:
4.5
Wsparcie:
5
Kontakty
Telefon: 22-291-53-55
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie VIA SMS PL

Wypełnij w aplikacji