Vivus jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba mieści się w Warszawie, należącą do międzynarodowej 4Finance Group. Firma działa na podstawie przepisów prawa polskiego, które są określone w szczególności w Kodeksie Cywilnym, jak również w Ustawie o kredycie konsumenckim. 

Warunki związane z udzielanymi pożyczkami

Wobec pierwszej zaciągniętej przez klienta pożyczki ma zastosowanie Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania w wysokości 0%. Opłata rejestracyjna, która jest uiszczana wyłącznie jeden raz, kształtuje się na poziomie 1 grosza, w przypadku wpłat na konto w banku, w którym swoje konto posiada vivus.pl oraz 1 zł, w przypadku uiszczania opłaty z wykorzystaniem systemu „BlueCash”. Wszelkie dodatkowe opłaty mogą zostać naliczone jedynie w sytuacji, gdy pożyczkodawca nie zaksięgował wpłaty we wcześniej ustalonym terminie. W takim wypadku, firma może rozpocząć naliczanie odsetek, których wysokość to czterokrotność stopy kredytu lombardowego NBP, czyli maksymalna wysokość odsetek.

W jaki sposób otrzymać dodatkowe środki?

Dowód osobisty, polskie konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego są potrzebne, aby ubiegać się o vivus pl. pożyczki. Stawiane przez pożyczkodawcę wymagania to również posiadanie obywatelstwa polskiego, wiek od 20 do 78 lat, aktywny profil klienta na stronie internetowej firmy oraz brak wpisów do jakiegokolwiek rejestru dłużników. W zależności, czy jest to pierwszy, czy kolejny wniosek aplikacyjny, istnieją limity, według których przyznawane są środki. W ten sposób, pierwsza pożyczka może wynieść maksymalnie 1 600 zł. Gdy zostanie spłacona w odpowiednim terminie, klient może ubiegać się o kolejną po upływie 7 dni, której kwota może wynieść nawet 3 000 zł. Czwarta pożyczka vivus.pl może być udzielona w wysokości 3 500 zł, a piąta oraz każda następna nawet do 4 000 zł.

Vivus w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 100 - 4 000
Warunek: 1 - 30 dni
Opinia: 5 minut
Metoda uzyskania:

ocena Vivus

4.8
2
Łatwość otrzymania:
4.5
Kurs wydania:
5
Transparentność warunków pożyczki:
5
Warunki przedłużenia:
4.5
Jakość usługi:
5
Wsparcie:
5
Kontakty
Telefon: 221 221 227
Poniedziałek - Piątek: 6:00 - 23:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Vivus

Wypełnij w aplikacji