Ta oferująca krótkoterminowe internetowe pożyczki firma prowadzi swoją działalność od 2007 roku. Ma na swoim koncie ponad 7 milionów udzielonych chwilówek i w chwili obecnej prowadzi działalność w kilku państwach zlokalizowanych na trzech różnych kontynentach. W Polsce przyznaje dodatkowe środki w kwotach od 50 do 2 500 zł z okresem spłaty wynoszącym od 1 do nawet 60 dni.

Zasady przyznawania pożyczek

Wonga udziela swoich chwilówek w oparciu o zasady uczciwości i przejrzystości. Wszystkie koszty są jasno podane przed podjęciem decyzji o złożeniu swojego wniosku. Z produktów tej firmy powinno się korzystać w sporadycznych sytuacjach, ponieważ nie służą one do spłacania innych długów, czy też finansowaniu długookresowemu.  Aby skorzystać z oferty wonga online należy mieć przy sobie swój dowód osobisty, aktywny numer telefonu komórkowego oraz numer rachunku bankowego, dzięki którym będzie można przeprowadzić weryfikację i przelać pieniądze bezpośrednio do klienta. Pierwsza zaciągana pożyczka ma reprezentatywne RRSO na poziomie 19,6%. Każdy brak terminowej spłaty skutkuje obciążeniem kosztami obsługi przeterminowanego zobowiązania. Firma zastrzega sobie prawo do naliczania odsetek karnych, których wysokość do czterokrotność stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Wszelkie niespłacone zobowiązania powodują przesłanie danych klienta do Biura Informacji Kredytowej S.A., jak również biur informacji gospodarczej.

Złożenie wniosku o pożyczkę

Na stronie internetowej www.wonga.com należy wybrać interesującą kwotę pożyczki oraz wypełnić wniosek poprzez podanie kilku podstawowych informacji o sobie. Kolejnym etapem jest weryfikacja podanych danych, po której następuje rozpatrzenie wniosku. W przypadku podjęcia pozytywnej decyzji pieniądze są natychmiast przesyłane na konto klienta.

Wonga.pl w Internecie

Ocena: 0% dzień
Konto: 50 - 2 500
Warunek: 1 - 60 dni
Opinia: 10 minut
Metoda uzyskania:

ocena Wonga.pl

4.6
3
Łatwość otrzymania:
4.5
Kurs wydania:
5
Transparentność warunków pożyczki:
4.5
Warunki przedłużenia:
4.5
Jakość usługi:
5
Wsparcie:
4
Kontakty
Telefon: 22 30 70 599
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Wonga.pl

Wypełnij w aplikacji