Zaplo jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba mieści się w Warszawie. Działa na podstawie przepisów określonych szczególnie w Kodeksie Cywilnym, jak również Ustawie o kredycie konsumenckim. Jest częścią 4finance Group, która prowadzi swoją działalność w takich krajach, jak Łotwa, Litwa, Finlandia, Szwecja, Dania, Rosja, Gruzja, Hiszpania, Czechy, Estonia, czy Bułgaria.

Warunki 

Klient zainteresowany złożeniem swojego wniosku o dodatkowe środki uiszcza opłatę rejestracyjną w wysokości 1 grosza, w przypadku gdy dokonuje wpłaty na konto w banku, w którym Zaplo posiada swój rachunek. Wszelkie dodatkowe koszty, które mogą zostać naliczone, są związane jedynie z brakiem terminowej spłaty zaciągniętej pożyczki. Firma zastrzega sobie prawo do naliczania maksymalnych możliwych odsetek z tego tytułu, których wysokość to czterokrotność stopy kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Zaplo.pl oferuje swoje produkty klientom, którzy są obywatelami Rzeczypospolitej Polskiej, są w wieku od 21 do 75 lat, posiadają źródło dochodu, stworzyli i utrzymują aktywny Profil Klienta na stronie internetowej pożyczkodawcy, jak również nie zostali wpisani do żadnego z istniejących rejestrów dłużników. Aby otrzymać pożyczę należy mieć dowód osobisty, telefon komórkowy, konto w jednym z polskich banków oraz dokumenty, które potwierdzają osiągany dochód, jak na przykład aktualne zaświadczenie o dochodach, odcinek wypłaty, wyciąg z konta, RMUA, czy pasek płacowy.

Jak otrzymać dodatkowe środki w Zaplo?

Wejdź na stronę zaplo pl pożyczki i załóż swój Profil Klienta podając kilka podstawowych danych o sobie. Następnie wybierz interesującą cię kwotę i termin jej spłaty. Decyzja zostanie podjęta niezwłocznie, a w przypadku pozytywnego wyniku pieniądze zostaną przelane na twoje konto bankowe nawet jeszcze tego samego dnia.

Zaplo w Internecie

Ocena: 0,21% dzień
Konto: 500 - 4 000
Warunek: 90 - 365 dni
Opinia: 5 minut
Metoda uzyskania:

ocena Zaplo

4.7
3
Łatwość otrzymania:
4.3
Kurs wydania:
4.7
Transparentność warunków pożyczki:
5
Warunki przedłużenia:
5
Jakość usługi:
4.7
Wsparcie:
4.3
Kontakty
Telefon: 221 333 888
Poniedziałek - Piątek: 6:00 - 23:00
Sobota: Dzień wolny
Niedziela: Dzień wolny

Opinie Zaplo

Wypełnij w aplikacji